WYPEŁNIENIA DRZWIOWE GFK DRZWIOWE DO DRZWI WEJŚCIOWYCH

Vstupní dvere Entry

Entry

Wysokiej jakości materiał GFK w połączeniu z innowacyjnym designem zakrycia skrzydła drzwiowego. Najlepsza technologia do drzwi wejściowych z tworzywa o oryginalnym wyglądo Zakrycie skrzydła drzwiowego

Přehled modelů Fotky realizací


Podstawowa Prezentacja technologii GFK

Wypełnienia drzwiowe GFK to zupełnie nowa i oryginalna seria zakrywających wypełnień drzwiowych GFK Entry. Technologia zakrycia skrzydła drzwiowego jest na naszym rynku nowością, a dzięki specjalnemu laminatowi szklanemu płyt wierzchnich GFK stanowi także najwyższą klasę jakości i funkcjonalności drzwi wejściowych z tworzywa.

  • Zakrycie skrzydła drzwiowego
  • Wytrzymała konstrukcja
  • Bardzo dobra izolacja cieplna
  • Oryginalny design drzwi wejściowych
  • Łatwe w utrzymaniu
  • Oferowane wyłącznie przez wybranych, wykwalifikowanych partnerów PERITO
  • Wyższa cena w porównaniu z wypełnieniami z tworzywa

 

 

Prezentacja technologii GFKPłyta zewnętrzna ma grubość 3 mm i może być wyposażona w ramki aluminiowe lub tzw. nuty (rowki) pokryte farbą. Płyta wewnętrzna o grubości 2 mm jest natomiast gładka, wyposażona w naklejoną ramkę aluminiową lub maskującą. Taki typ zakrycia umożliwia ewentualną wymianę szyby w razie jej rozbicia..

Płyta zewnętrzna ma większe wymiary niż wewnętrzna. Płyta maskująca tworzy kołnierz wokół rdzenia wypełnienia, który nakleja się na skrzydło drzwi wejściowych. Od wewnątrz wypełnienia zabezpiecza się listwą. Całkowita powierzchnia spoiny wynosi ok. 0,5 m², do klejenia używa się dwuskładnikowych klejów o wysokiej wytrzymałości, dzięki czemu wzrasta ogólna wytrzymałość skrzydła drzwi. Nie dochodzi dzięki temu do opadania lub wyraźnej deformacji skrzydła drzwiowego..

Zaletą drzwi wejściowych z wypełnieniami drzwiowymi GFK Entry jest więc nie tylko perfekcyjna techniczna funkcjonalność całego zestawu, ale również innowacyjny design i oryginalność modeli. Cechą wspólną wszystkich modeli są ponadstandardowe właściwości izolacji cieplnej.

Więcej informacji na temat technologii GFK >>