O firmě

Szanowni Klienci,
witamy na stronie internetowej spółki PERITO s.r.o.
Spółka PERITO s.r.o. produkuje wypełnienia drzwiowe od 1999 roku. Przez cały okres swojej działalności staramy się oferować jak najszerszy asortyment kształtów i typów płyt drzwiowych z uwzględnieniem nowoczesnego wyglądu i jakości stosowanych materiałów. Zawsze kładziemy nacisk na jakość wyrobów podobnie, jak na budowanie stosunków ze swoimi odbiorcami na rynku krajowym i rynkach zagranicznych.
Naszym priorytetem jest nie tylko produkcja wyrobów konkurencyjnych na rynkach europejskich, ale również informowanie na bieżąco odbiorców i użytkowników końcowych o rozwoju produkowanych przez nas wyrobach, materiałach, procedurach technologicznych i montażowych, wynikach badań organów certyfikacyjnych itp.
Kamieniem węgielnym produkcji stały się wypełnienia drzwiowe jako komponenty do produkcji drzwi wejściowych z profili z tworzyw sztucznych i aluminiowych. Produkujemy zatem półwyrób według wyboru klienta końcowego i dostarczamy go producentom plastikowych i aluminiowych okien i drzwi. Producenci ci instalują wypełnienia drzwiowe do przygotowanych skrzydeł i ram oraz dostarczają klientowi końcowemu kompletny wyrób – drzwi wejściowe.
Następną integralną częścią oferty są tzw. płyty PER-IZOL – gładkie płyty drzwiowe do drzwi wejściowych, części cokołowe np. ogrodów zimowych i innych konstrukcji z profili.

Za pośrednictwem niniejszej witryny internetowej chcielibyśmy Państwu przekazać jak najwięcej informacji o naszych produktach, ich zaletach i ryzyku związanym z poszczególnymi wyrobami i oczywiście przedstawić Państwu kompletny asortyment wypełnień drzwiowych z możliwością wybrania i zestawienia konstrukcji drzwi według potrzeb i wymagań klienta oraz jego gustu.

Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni z naszych wyrobów i usług, i mamy nadzieję, że spełnimy Państwa wyobrażenie o wyglądzie i jakości wypełnienia drzwiowego właśnie do Państwa nowych drzwi wejściowych.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u dostawcy okien i drzwi z tworzywa (aluminiowych). Jeżeli nie wybrali Państwo jeszcze swojego dostawcy, listę producentów drzwi wejściowych z wypełnieniami drzwiowymi PERITO znajdą Państwo w sekcji WYSZUKIWANIE DOSTAWCÓW DRZWI

Mapa PERITO Znojmo Dobšice Dyje

Fotografie nowej hali w miejscowości Dobšice koło Znojma


Fotografie hali Perita w miejscowości Dobšice koło Znojma