WYPEŁNIENIA Z POTRÓJNĄ SZYBĄ

WSZYSTKIE WYPEŁNIENIA DRZWIOWE PERITO O GRUBOŚCI DO 48 mm Z POTRÓJNĄ SZYBĄ BEZ DOPŁATY!

   

    Podwójna szyba  24mm                   Podwójna szyba  40mmWYBIERAJĄC DRZWI WEJŚCIOWE, POPROŚ O WYPEŁNIENIA DRZWIOWE PERITO Z POTRÓJNĄ SZYBĄ BEZ DOPŁATY!


Asortyment drzwi wejściowych, ich jakość i zastosowane profile w ostatnich latach rozwijają się podobnie jak okna i inne wypełnienia otworów budowlanych. Profile okienne i drzwiowe z tworzywa sztucznego mają szerszą głębokość budowlaną, większą liczbę komór niż wcześniej, zasadniczo zmieniły się też typ i jakość przeszklenia.
Nie inaczej jest w przypadku wypełnień drzwiowych do drzwi wejściowych z tworzywa i aluminium. Standardowo stosowana grubość wypełnienia 24 mm z podwójnym szkłem należy już do przeszłości, firma PERITO oferuje więc nowy standard bez dopłat.
Wypełnienia drzwiowe z potrójną szybą o grubości całkowitej 34–48 mm mają wyraźnie lepsze właściwości izolacyjne, zapewniając wartość współczynnika przenikania ciepła U = 0,6–0,8 W/m2K. Potrójne szyby wypełnień drzwi lepiej reagują też na różnicę temperatury zewnętrznej i wewnętrznej wypełnienia, nie parują, a przy większych powierzchniach przeszklenia dają znaczącą oszczędność ciepła.

Skorzystaj z oferty specjalnej i ciesz się ciepłem własnego domu bez zbędnych inwestycji!